موضوع سرگرمی کارت پستال روز پدر

موضوع: سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل مدیرعامل پرسپولیس به شب نشینی 4 بازیکن در دبی!

مدیرعامل قرمزها می‌گوید یک میلیارد هدایتی به طارمی در صورت‌های مالی کلوب ثبت نشده است.

تصویر العمل مدیرعامل پرسپولیس به شب نشینی 4 بازیکن در دبی!

تصویر العمل مدیرعامل پرسپولیس به شب نشینی 4 بازیکن در دبی!

عبارات مهم : بازیکن

مدیرعامل قرمزها می گوید یک میلیارد هدایتی به طارمی در صورت های مالی کلوب ثبت نشده است.

تسنیم نوشت؛علی اکبر طاهری راجع به اتفاقات اخیر در کلوب پرسپولیس و سکوت مسئولان این کلوب گفت: «ما طبق روال کارها را پیش می بریم و با توجه به تجربه ای که در پرونده مانوئل ژوزه داریم تلاش می کنیم مدیریت شده است پرسشها را انجام دهیم تا بعدها پرسشها مطرح شده است علیه خودمان مورد استفاده قرار نگیرد.»

تصویر العمل مدیرعامل پرسپولیس به شب نشینی 4 بازیکن در دبی!

او گفت جریانی درصدد ضربه زدن به پرسپولیس است: «زمانی که الاهلی را شکست دادیم و همه مردم شاد شدند آیا کسی چیزی نگفت؟ آیا در آن وقت حرف و حدیث های امروز مطرح نشد؟»

طاهری راجع به اینکه کلوب پرسپولیس کمک یک میلیارد و 150 میلیون تومانی حسین هدایتی به مهدی طارمی جهت فسخ قراردادش با ریزه اسپور را در صورت حساب های مالی اش آورده، گفت: «اصلا چنین چیزی صحت ندارد. صورت های مالی ما به وسیله حسابرس قانونی بررسی شده است و یک ریال راجع به موضوعی که به آن اشاره کردید در صورت های مالی ما قید نشده هست. همه چیز ثبت شده است است و هر کسی که ادعا می کند ما چنین کاری کرده ایم می تواند حساب های مالی ما را ببیند. ما از کسانی که چنین شایعه ای را ساخته اند شکایت می کنیم.»

مدیرعامل قرمزها می‌گوید یک میلیارد هدایتی به طارمی در صورت‌های مالی کلوب ثبت نشده است.

مدیرعامل کلوب پرسپولیس راجع به اینکه بعد وظیفه این پول چه شده است و طارمی شخصا این پول را برداشته هست، گفت: «بارها گفته ایم اگر کسی می خواهد به کلوب یاری کند باید از طریق کلوب و روال قانونی آن این کار را انجام دهد. گفته ایم تمام اشخاص از جمله شخصی که نام بردید، اگر می خواهند کمک کنند، از مجرای کلوب باشد تا چنین مشکلاتی پیش نیاید. حتی هنگامی که فردی پول شام ما را هم می دهد آن را ثبت و سند می کنیم تا چنین اتفاقاتی رخ ندهد. موضوعی که در مورد طارمی اتفاق افتاد ربطی به کلوب نداشت. »

مدیرعامل کلوب پرسپولیس ادامه داد: «گفته شده است بود در ماجرای طارمی پول را به صرافی داده اند و تبدیل به ارز شده است و این مبلغ را 2 میلیون یورو عنوان کردند ولی می بینید که در جایی دیگر مبلغ را یک میلیارد تومان می گویند. باید بررسی کنید و ببینید علت این اختلاف ها چیست. رسانه ها باید به این عنوان بپردازند. »

طاهری راجع به اینکه کلوب پرسپولیس قرارداد طارمی را دست کاری و تاریخ آن را عقب کشیده و آن را جهت فیفا ارسال کرده و به همین علت محروم شده، توضیح داد: «اصلا اینگونه نیست و قبل از اینکه طارمی با ریزه اسپور قرارداد ببندد همه چیز را نهایی کرده بودیم. جهت این حرف خود شاهدانی داریم و حرف هایی که زده می شود در جهت ضربه زدن به پرسپولیس هست. تمام اسناد و مدارک را در این باره در اختیار داریم.» طاهری گفت کلوب پرسپولیس در این باره به دادگاه CAS اعتراض خواهد کرد: «پیگیر این عنوان خواهیم بود و کارها مورد نیاز را انجام خواهیم داد. شما ببینید هنگامی که که گفته شد از ما شکایت می شود چه زمانی بود و چه زمانی این اتفاقات رخ داد. رسانه ها باید با بررسی این عنوان به پاسخ سوالات برسند.»

تصویر العمل مدیرعامل پرسپولیس به شب نشینی 4 بازیکن در دبی!

طاهری در مورد اینکه گفته شده است بازیکنان پرسپولیس در امارات و بعد از بازی با الاهلی و الهلال به شب نشینی و خوش گذرانی پرداخته اند، توضیح داد: «این واژه ها قشنگ نیست، هنگامی که سرمربی بازیکن را در اختیار خودش قرار می دهد و می گوید بعد از بازی تعطیل و تا تمرین بعدی، آزاد هستید، معنی این کار شب نشینی و خوش گذرانی است؟ بازیکن از سوی سرمربی تا وقت تمرین بعدی آزاد و در مرخصی بوده و اینکه بگوییم شب نشینی کرده اند درست نیست. هر کسی در این مورد مدرکی به ما ارائه کند وگرنه در این باره شکایت می کنیم. »

مدیرعامل پرسپولیس راجع به اینکه 85 میلیون پاداشی که از سوی یک ایرانی مقیم امارات به سرخپوشان داده شده است بین 3 کارمند کلوب تقسیم شده است هست، گفت: ـاصلا اینگونه نیست و ما در این باره هم شکایت می کنیم و آنهایی که این حرف را می زنند سند بیاورند.»

مدیرعامل قرمزها می‌گوید یک میلیارد هدایتی به طارمی در صورت‌های مالی کلوب ثبت نشده است.

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz